2013-01-312013-01-31Przypominamy, że wciąż funkcjonuje strona projektu praktyk w angielskim Plymouth. Można ją znaleźć pod adresem: http://sokolnowytarg.wordpress.com/. Poniżej zaś prezentujemy kilka fotografii dokumentujących ten wyjazd.

Praktyki zawodowe uczniów „Sokoła” w ramach programu Leonardo da Vinci

Numer projektu 2011-1-PL1-LEO01-18874

Nauczyciele z Zespół Szkół nr 1 w Nowym Targu:  Barbara Rybczyńska (lider) oraz Marek Ciężobka i Grzegorz Dworak opracowali i zrealizowali projekt zagranicznych praktyk zawodowych dla uczniów Technikum w zawodzie technik informatyk. Odbyły się one w Plymouth w Wielkiej Brytanii. Projekt ten został zrealizowany i sfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej „Uczenie się przez całe życie” - Leonardo da Vinci. Uczestniczyło w nim 18-stu uczniów z klas III  i IV Technikum .

Czytaj więcej...

Wyniki rekrutacji uczestników  praktyk zawodowych w Wielkiej Brytanii w ramach projektu Leonardo da Vinci nr 2011-1-PL1-LEO01-18874

1. Gacek Mateusz
2. Leja Kacper