W sobotę 27 stycznia br. nasi przyszli maturzyści świetnie bawili się na balu studniówkowym. Pięknie powitali zebranych Natalia Bogaczyk i Szymon Kurowski z kl. IV GR. W imieniu uczniów klas czwartych podziękowali za trud uczenia i wychowania dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom. Następnie pani wicedyrektor Anna Głąbińska - krótką przemową - oficjalnie zainicjowała ten najważniejszy dla czwartoklasistów bal. Jak tradycja każe zabawę rozpoczął dostojnie odtańczony polonez, a po nim już można było sobie pozwolić na nieskrępowane pląsy. Chwila zapomnienia - przed czasem intensywnej nauki do matury - okraszona została skeczem przygotowanym przez uczniów kl. IV GR. Zabawa skończyła się nad ranem. A ci, którzy wytrwali mieli ochotę nadal się bawić. Oby tak gorliwie uczyli się teraz do egzaminu dojrzałości i zdali go śpiewająco. Tego im życzymy i już trzymamy kciuki!

Tekst i zdjęcia prof. E. Bogaczyk.